سلام به همگی

به سلامتی یه هفته گذشت و نوبت اپدیت جدید رسید که براتون داشته باشم.امروز هم میخوایم که ادامه مرور اهنگای البوم قشنگه رو داشته باشیم اما

اول داغترین ویدئو منصور عزیز یعنی یازی رو حال کنین که براتون اوردم. این ویدئو ۲۴ ساعت نشده که از  طپش پخش شده و منم الان براتون اوردم که دانلود کنین و لذتشو ببرین.

Mansour's new Music Video

47mko5w.jpg

  Baazi

Size: 6.75 MB                     Quality: High                   Time: 1:23 sec

Download Now

اما همونطور که از میبینین زمان این ویدئو یک دقیقه و بیست و سه ثانیه هستش که فکر کنم منصور عزیز در اصل این ویدئو رو به عنوان تیزر و پروموشن برای البوم ساخته باشه که زمانش نسبت به خود اهنگ خیلی کمتر هستش..به هر حال شاید در اینده هم یه ویدئو جدید و شاید همین ویدئو بصورت کاملتر پخش بشه.

-----------------------------------------------------------------

بعد میرسیم به این که میدونین منصور عزیز امسال هم مثل این چند سال اخیر در ارنا اوبرهاوزن المان کنسرت داره که پوستر تبلیغاتیش رو میبینین.

Oberhausen2007.jpg 

دوستانی که در المان هستن و یا میتونن به این کنسرت با شکوه برن - کلیک کنید

و خب به همین مناسبت هم من یه گوشه هایی از کنسرت های منصور عزیز که تو این چند ساله در اوبرهاوزن رو داشته براتون اماده کردم که دانلود کنین و حالی ببرین. ( فقط برین تو کار جمعیت که ببینین واسه منصور چیکار میکنن )

Mansour in Oberhausen

oberhausen-index.jpg oberhausen-index.jpg oberhausen-index.jpg  

Download Now

---------------------------------------------------------------

البته برنامه های منصور عزیز برای عید فقط سه تاش تا الان مشخص شده که برنامه های دیگه رو هم میتونین از رو سایت Mansourmusic.com دنبال کنین و ببنین. اگه خبر حاشیه ای چیزی هم بود خودم استادش میکنم.

خب حالا تا این ویدئو دانلود بشه میریم که ادامه بحث البوم رو با هم داشته باشیم.

49i0d46.gif      

اول مرسی از از اونایی که شرکت کردن و نظر دادن.مخصوصا زهره و منصور محبی عزیز که دقیق البوم رو گوش داده بودن و نظر دادن...فقط یکی هم پرسیده بود که زدگی کجاش تم هندی داره که باید بگم اره تم هندی داره حتی منصور عزیز اون تیگه اولش رو از یه اهنگ هندی ورداشته چون اون ساز مخصوص هندی رو که مد نظرش بوده رو گیر نیاورده...البته سابقه منصور در استفاده از ساز و تم هندی باز به قبل از زندگی هم برمیگرده. حتی در اهنگ فقط بخاطر تو هم یه ساز هندی در اهنگ هستش که خیلی وقت پیشا موقعی که سیامک هنوز بلاگ داشت و اپ میکرد در موردش توضیخ داده بود.اینم از این

حالا برسیم به اهنگ بازی که این اهنگم واسه خودش خیلی جنجالی شده بود. قبل اینکه البوم بیرون بیاد. همونطور که میدونین اول قرار بود اسم البوم بازی باشه اما وقتی یه خواننده دیگه این موضوع رو فهمید یه اسم شبیه به بازی ر واسه البومش گذاشت که خب منصور عزیز هم دیگه اسم البومش رو عوض کرد.که یادمه سر این موضوع هم کلی بحث و دعوا با طرفدارهای اون خواننده پیدا کردیم و ... خلاصه به هر حال اینجوری دیگه ... اما از لحاظ فنی این اهنگ یه جور خاصه که خیلی باحاله یعنی اولش ادم فکر میکنه یه اهنگ ملایمه اما یی هو یه خورده که از اهنگ میگذره ریتم اهنگ میره و بالا به همراه صدای منصور البته ( تا منو داری غم نداری ) و باز دوباره اهنگ ریتمش ملایم و باز تند میشه که این خودش خیلی اهنگ رو باحال کرده...من خیلی دوس دارم...البته اجرای این جور اهنگا در کنسرت ها شاید واسه خیلی ها سخت باشه که هی صدا رو بالا ببره  یا پایین بیاره ولی منصور که این حرفا حالیش نیست فقط به کیفیت و زیبا بودن ملودی کار داره و مطمنا برای اجرای لایو هم بخوبی از عهده ش برمیاد مث همیشه که ثابت کرده. اروین هم واقعا کم نذاشته و هنر خودشو بخوبی نشون داده..شعر هم که دیگه حرف نداره کلا تو این البوم بابک جایی واسه حرف نذاشته تو بازی هم اونجا رو من خیلی دوس دارم که میگه:

قرار عشق بود و بی قراری    توی نگاهت لحظه شماری

7.jpg

و حالا نمیتونی.... متفاوت ترین اهنگ البوم که باز منصور همه رو سورپریز کرد.یه اهنگ منفی که نمیدونم چه جوری راجع به این اهنگ توضیح بدم...وقتی خودم دفعه اول که شنیدمش کلی شوکه شدم و حال کردم اما همون روز اول خیلی ها کامنت گذاشته بودن یا افلاین داده بودن که منصور نباید اهنگ اینجوری رو میخوند و شعرش یه جوریه به منصور نمیاد این جور اهنگا بخونه اما الان بعد از گذشت نزدیک به یه ماه از هر کی میپرسی میگه نمیتونی خیلی باحاله و هر اتفاقی میفته برمیگرده میگه نمیتونی نمیذارم. ( کلا این نمیتونی نمیذارم این روزا خیلی به درد میخوره تو جملات روزمره )/ اما در مورد شعرش بگم که این در اصل سومین اهنگ منفی هستش که تا حالا منصور خونده ( تصویر اخر که یه جور دیگه میشه گفت منفیه و همچنین دروغگو در البوم فراری ) که البته هیچکدوم این بی پروایی و صریح بودن کلام رو نداشتن و نمیتونی از همه ساده تر و صریح تر مفهوم رو میرسونه که درکش راحتتره و همونطور که گفتم داره جز تیکه کلامهای روزمره میشه.و بابک بازم استعداد خودش رو در این سبک هم نشون داد.

از لحاظ اهنگ هم شاید یه جورایی جز اهنگهای اروم یا اسلو حساب بشه اما یه خشونتی تو اکثر اهنگهای به اصطلاح اروم منصور هستش که ادم رو گیج میکنه اینا رو جز کدوم دسته حساب کنه..من خودم به شخصه خیلی این خشونت رو تو موزیک منصور دوس دارم چون یکی از دلایل متفاوت بودن کاراش نسبت به بقیه همینه. اونجا اول اهنگ وقتی که چند سطری از شعر گذاشته و منصور میکه : نمیتونی نمیذارم یه صدای دیگه ای که فکر کنم گیتار الکتریک باشه تو موزیک میاد که خیلی باحاله و میشه گفت اهنگ یه جورایی ملودی رو به سمت کارهای راک نزدیک میکنه ...در کل که خشونت کلام و موزیک و همجنین صدای منصور تو این اهنگ خیلی با هم مچ شدن که باعث شدن یه شاهگار دیگه خلق بشه.

خب اینم از اینا..فعلا نظرتون راجع به دو تا اهنگ هم بگین..فعلا بسه سه تا اهنگ باقی مونده باشه واسه اپ بعدی.

راستی در جواب یکی از کامنتها که به اسم یه ایرانی کامنت گذاشته بودن بگم که نه خیر اینجا هر کامنتی که در اون  توهین و ناسزا نسبت به منصور و طرفداراش نباشه پاک نمیشه شما میتونین با دلیل و مدرک حتی از منصور یا من یا هر کی انتقاد هم بکنین اما وقتی توهین اینا باشه من پاکش میکنم.در مورد اون حرفا هم من نگفته بودم یعنی نه اینکه نخوام بگم چون اینجا رو خود منصور عزیزهم تا جایی که میدونم میخونه نمیخوام غیر از منصور در مورد شخص دیگری حرف بزنم ولی با اجازه خودم که مسئول این وبلاگم بگم که اون خواننده مد نظر شما که خیلی طرفدارشی نه تنها معتاد و وطن و فروش و کوتوله و شلوار کردی و همه حرفایی که بجه ها گفتن هست بلکه به خودتونم ثابت شده. سابقه اعتیاد که همه عالم و ادم میدونن وطن فروشی هم که دیگه نگو همین که جوونا رو معتاد کرد یه چشمه شه بقیه حرفاشم که برو تو کنسرتاش بشنو که چی در مورد ایران میگه. شلوار کردی هم تو همون کنسرتا میپوشه برو ببین خودت البته از حق نگذریم خیلی بهش میاد. کوتوله بودن هم والله سر تاپاش بخوام خیلی بهت اوانس بدم با کفش پاشنه بلند و دمپایی های جادویی اینا خیلی بشه رو همدیگه ۱۶۰ سانت اخرشه دیگه..دیگه بالاتر نمیاد...در مورد اینکه گفتی حقمونه همون اخوندا بهمون حکومت کنن اره درست میگی ما حاضریم همون اخوندا بهمون حکومت کنن اما وطن فروشا و اجنبی ها رو تو کشور جا ندن.لا اقل شناسنامه اونا که بهمون حکومت میکنن ایرانیه.شما هنوز تو حال و هوای ۲۵ سال پیش خودتون بمونین و که زغال منقل خاکستر شد.

در ضمن یه مرسی هم به همه اونا که دست خاننین به وطن رو رو کردن..هستم باهاتون.

در اخر هم یه خبر در مورد  در مورد عطرها بود که تو پست قبلی هم درستش کردم اینجا هم یه توضیح کوچیکی بدم که بعدش اقای امیر به من گفتن که با هزینه پست و گمرک اینا در کل هر کدوم از عطرها ۸۰ هزار تومان در میاد.اینم از این خیلی از بچه ها گله کرده بودن که عطرا گرونه ولی خب هر کی عطر منصور خواهد جور ۸۰ تومن کشد.( البته نسبت به قیمت عطرهای خوب زیاد هم گرون نیست در همون حول و حوشه دیگه ).

تلفن تماس برای سفارش:

۰۰۹۰۵۳۹۳۹۹۱۵۵۱

4cc9t9g.jpg

--------------------------------------------------

 در ضمن ایشون گفتن که کتاب زندگینامه بهروز وثوقی رو هم در سراسر ایران پخش میکنن.و میتونین با همین شماره تماس بگیرین و کتاب بهروز وثوقی رو هم تهیه کنین... دیگه هر چی باشه بهروز وثوقی هم از بازیگرهای مورد علاقه منصور هستش و واسه ما هم عزیز.

زندگینامه اسطوره بازیگری ایران بهروز وثوقی

 تلفن: ۰۰۹۰۵۳۹۳۹۹۱۵۵۱

2cqywk1.jpg

www.musicrecords.blogfa.com

و همجنین اینکه بالاخره بعذ از مدتها سایت Nasle Mansour هم با دیزاین جدید و مطالب باحال راه افتاد که میتونین عکسهای کنسرت منصور در سوئد و همچنین گوشه هایی از کنسرت دبی و کلی چیز دیگه رو ببینین و دانلود کنین.دیگه سجاد و نیما با مهرداد و کامران اونجا رو استاد میکنن. برین حالی ببرین. دیزاینش هم خیلی خفن شده.

 gjk.jpg

www.naslemansour.com

                                                                             فعلا بای بای همگی08.gif27.gif

/ 117 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سهراب

بابا شما خودتون و ناراحت نکنيد يه مشت عقده ای و بدبخت جمع شدن تو سايت bia2music دارن از منصور بد ميگن ما که ميدونيم اينا طرفدارهای کين بذار هرچی دلشون بخواد بگن با حلوا حلوا دهان شيرين نميشه همه منصور رو ميشناسن قبولشم دارن بدبختا نه ديدن منصور بازم مثل هميشه البومه توپ و عالی داده بيرون دارن از حسودی ميترکن و ميسوزن برای همين نميتونن از البوم بد بگن ميان به منصور توهين ميکنن خوشم مياد بيچاره ها خوب دارن اتيش ميگيرن و جلز و ولز ميکنن بدبختای عقده ای راهی جز گریه کردن و ديوزگی ندارن انشالا که خدا نسله ادمهای حسود رو از روی زمين ورداره. البته از اون خواننده همچين طرفدارهايی هم مياد بيرون تمامه طرفدارهای شهرام K مثل خوده خوانندشون عقده ای و حسود و جلف هستن. هميشه و همه جا منصور

mehran

salam be hameye bachehaye goole mansouri,hamin alan dashtam barnameye sherkate taranaro mididam.aval az hame ke tizerhaye jadidi az mansour neshon dad va mohemtar az hame chiz inke vartan elam kar porforoshtarin album irani dar hale hazer albume mansoure va ghol dad ke ta hafteye dige videoye jadide mansouro neshon bede

mehran

porforoshtarin albume sale 2007 bazam albume mansour shod,mesle hameye salhaei ke mansour album midad biron...hala hey tarafdaraye khanandehaye dige biyan edea konan hala hey bazam poroo bazi dar biyarid hala hey besozid hala hey hers bokhorid hala hey az album enteghad konid ta joneton dar biyad hala hey oon setare va oon erfan biyad harfe moft bezanan ina aslan dige mohem nist hala hame didid base chi ma hey migim mansour,,,

مهسا

سلام ميکنم به همه شما دوستان خوبه منصوری اقا رامين بيشتر از اينها از شما توقع داشتم.اخه ما اينجا جمع شديم تا درباره منصور صحبت کنيم نه اين که بشينيم و از خواننده های ديگه بد بگيم. همون طور که ما دوست نداريم وقتی يه جايه ديگه ميريم از منصور بد بگن خب طرفدارای خواننده های ديگه هم دوست دارن که وقتی يه جايی ميان به نظرشون توهين نشه .مخصوصا وبلاگ های منصور که طرفدارای زيادی داره و همه لا اقل برای يه بار هم که شده ميان تو اين وبلاگها من طرفداره داريوش نيستم ولی دوست ندارم پشته سره يه خواننده صحبتی بشه.اين هم با اين لحن! اخه مگه داريوش چه هيزمه تری به ما فروخته.اگه معتاده به خودش مربوطه .اگه وطن فروشه باز هم به خودش مربوطه.تنها چيزی که به ما ربط داره اينه که منصور چی کار ميکنه نه اين که بشينيم ببينيم بقيه خواننده ها چی کار ميکنن.شکر خدا منصور يه خواننده ايه که هميشه دربارش خبر هست و شما مشکله بی خبری نداری.همين طور منصور خواننده ای نيست که بخواييم به خاطره بالا بردنش يه نفره ديگه رو پايين بياريم راستش از ديروز تا حالا ميخواستم اين حرفها رو بزنم ترسيدم ناراحت بشين.

منصور محبی داره پيروز ميشه

سلام هیچکی نتونست منو بگیره لااقل یکی دستمو بگیره میبینم که منصور ضد حال میزنه ویدئو کامل حال نمیده یه خورده از دستمو بگیر تپش استاد کرد که ویدئو نبود فکر میکنم تیزرای تبلیغاتی عطر منصور بود هر چی بود جدید بود کموبیشی حال کردیم وفعلا تا یه هفته ای شارژیم بعد خدا بزرگه شاید یه ویدئو حال دیگه اومد اسیدی حال کنیم اسیدی ناجور .سلام بر دوست گرامی عالیقدر بزرگوار منصوریمون آبجی مهسا خوش آمدید در نبود شما دوستان لطف میکردنو خیلی در مورد البوم نظر میدادن(آره ارواح عمه و خاله خودم)عجله دارم باید برم به سلمونی موهارو صفا بدم

مرتضی

سلام به همه ی منصوريها بازی عجب ترانه ايه اصلا ادمو ديوونه ميکنه واييييييييی راستی اين ادکلن منصور چقدر گرونه من از کجا پول بيارم بخرم بابا من از رامين نويسنده ی وبلاگ ميخوام يه کاری برام بکنه من ادکلن ميخوام

منصور محبی

سلام من نظر خودمو ميدم به نظر من اگه کسی بياد تو وبلاگ يا سايت يا هر چی بیادو از همون خواننده که سايت يا وبلاگ مربوط به اون یا عاشقاشو دیممنی هاش میشه بد بگه خوب درسته جواب ابلحان خاموشیست اما یه خورده دفاع از عشق و هنر به نظرم بد نباشه اگه به منم توهین کنن هر جا چنان برخوردی میکنم اسیدی قالتاق میکنیم کف کنن.حالا اگه کسی اومده اینجا کامنت میذاره از منصور بد میگه با یه کم برخورد باید خودش بفهمه گورشو گم کنه اگه نفهمید دیگه معلمو میشه یا از کل کل خوشش میاد یا یه جورایی ناجور میخاره که اونشم درمون داره.حالا از دوستان خواهش میکنم اگه از خواننده ای بدتون میاد یه بار نه دو بار به سه برسه بی مزه میشه و منو امثال من شاکی میشیم.نتخ آخر کل کل حدوحدودی داره از مرزش گذشتی عواقبش با خودشه عزت زیاد دم همگی ناجور گرم

شايان

میخواستم در مورد بابک روزبه صحبت کنم اول از چشم .شروع میکنم. چشم خمار .چشم درشت. چشم براق .چشم حسودا . دیوونه . از همه دیوونه ترم. مارو به دیوونه گی می کشونه. کجاست که اومدیم دیوونه.در کل ترانههای بابک زیاد از هم فاصله ندارن به نظر من بهتر در هر البوم ۲ یا ۳ کار منصور با بابک انجام بده

شایان!!!!!!!!

بابک روزبه !!!چشم حسودا کور بشه ,با هر کی کار میکنه عالی,حتی بلک کتز. فکر نمی کنم کسی باشه که هی خانوم کجا کجا رو. نشنیده باشه ,تو هر سبکی کارش درسته. تک تک کاراش با منصور مثله راهنمایی واسه بقیه ترانه سراهاست!!!!!!!!!مرسی بخاطر همه کارای قشنگش با منصور

ڕۆژيار

من نمی دونم پيمان زمانی کيست که ان قد واسش ممرن تا وقته بهت کار داره ميل توه ميل مذاره وقتيهم کار نداشت تو که هستی!!