دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴

بچه ها سلام

Mansour-Downloads.JPG

ميدونم باز يکی دو روز دير شده ولی شما به روم نيارين ديگه ولی باور کنين تو اين چند روزه هم خبر خاصی از منصور نبود. اين کمپانی Concerto هم که شورشو در اورده ديگه...نه به اون کنسرتهای لاس وگاس که خودشونو جر دادن از بس تبليغ کردن...نه به اين کنسرت منصور که انگار نه انگار...همين کنسرت ۲۸ ژانويه هم من پدرم در اومد تا خبرشو گير اوردم.حالا منصور که احتياج به تبليغ نداره ولی حال ميده هی اهنگاشو پخش کنن.به هر حال کنسرت ۲۸ ژانويه نيويورک هم گذشت و فعلا هم خبر خاصی از منصور نيست.

خب حالا هم که خبر خاصی از خود منصور نيست يه خبر توپ از MANSOURTV بهتون بدم که الان اپ شده اونم با البوم کامل کنسرتهای هلند و ونکوور و مصاحبه نصويری با منصور عزيز..الان ياسر اينا رو، رو Home Page اول سايت گذاشته و راحت ميتونين ببينين و ديگه لود شدن اون فلش نميخواد( البته برای ديدن عکسهای هلند ميخواد اما عکسهای ونکوور نه04.gif) پس:

More Photos and Interveiw from Holland and Canada Concert in:

www.mansourTV.com

8big.jpg

------------------------------------------------------------------------

خب حالا که فعلا خبر خاصی از منصورمون نيست بذارين در مورد يه مسئله جالب براتون حرف بزنم. نميدونم دقت کردين يا نه اما منصور گل ما جز اولين نفراتی بود که با شاعرا و موزيسين هايی که داخل ايران هستند کار کرد. يا بهتر بگيم اولين نفری بود که اين جسارت رو به خرج داد و بدون توجه به سياست و اين حرفا در کاور البومها اسم اشخاص رو اورد.

بعد از عبدی يمينی که برا خودش نسبتا اسم و رسمی داشت، منصور در البوم قايق کاغذی برای اولين بار از شاعرا و اهنگسازای داخل کشور در کاراش استفاده کرد. متاسفانه به درخواست خود اونا منصور اسمشونو در کاور اين البوم نياورده اما تا جايی که من ميدونم اهنگ جاودانه پرنده های بی وطن از کارهای بابک بيات هستش.متاسفانه منم مثل شما اسم شاعر رو نميدونم البته تحقيق کردم اسم يه نفر رو بهم گفتن اما هنوز مطمئن نشدم.

بعد از قايق کاغذی که در کنار اسم بعضی از اهنگها کلمه ( از ايران) به چشم ميخورد منصور در البوم فقط بخاطر تو برای اولين بار اسم مريم حيدرزاده رو مطرح کرد. اونم بخاطر کاری که مريم حيدرزاده نکرده بود.شعری که پاکسيما اونو سروده بود ( با الهام از ترانه مريم حيدرزاده) ولی به هر حال در اين قضيه بيش از اينکه پاکسيما مطرح بشه حيدرزاده مطرح شد. اخه تا اون موقع کسی تو ايران نميدونست ماهواره چيه که بخواد با يه تلفن به يه شبکه تلويزيونی بتونه با خواننده مورد علاقه ش حرف بزنه حالا چه برسه که بخواد طرفی که تو ايرانه شعرو اهنگشو بفرسته اونور و اسمش در کنار اسم خواننده های اونور باشه اونم خواننده ای مث منصور...ولی حيدرزاده خيلی زرنگ بود تو اين قضيه..اون که از اين کار خوشحال بود واسه اينکه تابلو نشه تو همه مصاحبه هاش اين مسئله رو عنوان ميکرد و هی گير ميداد که منصور اين کارو بی اجازه ورداشته و من راضی نيستم و اين حرفها...در اصل اين حرفها برای بازار گرمی بود و اينکه بابا درسته کورم کچلم يه وريم ولی به خدا وجود دارم.ببينين يه خواننده مثل منصور و يه ترانه سرا مث پاکسيما از کار من الهام گرفتن. درسته ناقصن ولی بدين منصور و پاکسيما براتون درستش ميکنن...خلاصه ديگه جونم براتون بگه که خانم حيدرزاده رو اين قضيه حسابی معروف شد. يعنی تا اون موقع ايشون فقط دو تا کتاب در حد ياسمنگولا و شعرای بگوری بيرون داده بود و چهارتا نسخه اونم که فروش رفت بيشتر بخاطر حس ترحم مردم بود. ولی بعد از اينکه از طريق منصور معروف شد و به نون و نوايی رسيد همه خواننده ها فکر کردن يارو تحفه ای هستش و کسايی مثل سامان و نيما رفتن خزعبلاتشو خوندن بلکه اونا هم به نون و نوايی برسن( مسافر نيما و شمعدونيا و نامه سامان) ولی زهی خيال باطل..اون احمقا ( سامان و نيما) نميدونستن که فقط بخاطر تو منصور کار پاکسيماست نه حيدرزاده...خوشبختانه طعم گس شکست هم چشيدن..نيما که گورشو گم کرد تا چند سالی معلوم نبود کجاست سامان هم که در اولين قدم از شرکت ترانه اخراج شد و اومد دبی تو کاباره های ۳۰۰ - ۴۰۰ نفره برنامه اجرا کنه....الانم اگه ميبينين کاهو يا هنگامه يا باز همين نيما اومدن رو کار بخاطر رامين زمانی هستش( حيف که اسمش مث خودم رامين هستش و الا ميدونستم چه جوری از خجالتش در بيام) حالا عرض ميکنم به دو دليل:۱. شما ميتونين امار فروش البومهايی که حيدرزاده توش شعر گفته رو ببينين. البومهای خشايار اعنمادی که هميشه خدا با شکست مواجه ميشه( حالا داريوش که اوريجنالشه چيه که اين کپيش چی باشه اونم با شعر خانم واه) يا البوم ساز مخالف کبيری يا يکی از اون کله گنده هاش مث مهستی که با اين البوم اخرش ابروی خودشو هايده رو با هم يه جا برد ( از خدا خواسته رو ميگم) و دليل دومش اينکه تو اون کارايی که از حيدرزاده به اصطلاح گل ميکنه همين رامين زمانی ميشينه خودش شعرا رو درست ميکنه. اگه دکلمه های خود حيدرزاده با اونايی که کاهو اينا وهنگامه خوندن رو مقايسه کنين ميبينين که حيدرزاده از شعرو شاعری هيچی سرش نميشه و تو وزن و رديف و قافيه همه چی مشکل داره...فقط بايد حرف اخر هر مصرع با مصرع بعدی يکی باشه ( منم واسه خودم اديبی هستما..بابا اديب بابا استاد بابا حيدرزاده کش)

خب اينم از حيدرزاده..البته کسايی مثل بابک روزبه و بابک صحرايی هم در اصل از طريق منصور معروف شدند اما اين دو بابک کجا و حيدرزاده کجا...بابک روزبه و صحرايی اونقدر جنتلمن اقا و قدرشناس هستند که هميشه تو همه مصاحبه هاشون از منصور تشکر و قدردانی ميکنن و خودشونم ميدونن که اگه الان بابک روزبه به عنوان ترانه سرا غير از منصور داره واسه شهياد و امراه و ... شعر ميگه همگی بعد از کار با منصور بوده..بابک صحرايی هم همينطور الان اون بعد از ترانه بی ترانه و دروغگو منصور بود که تونست واسه خودش اسمی دست و پا کنه الان برا شماعی زاده و ... شعر بگه ( بابک جان حيف شعر تو حالا صدای شماعی زاده چيه که بخواد اون بخونه...<< يه دختر دارم شاه نداره>>تيریپ خود شماعی زاده بخونين)

اينم تصوير بابک صحرايی

babak.jpg

اينم دستخط و امضای بابک صحرايی که چند وقت پيش برای منصور وطرفداراش نوشت و پيمان هم رو سايت گذاشت

babaksahraee3.JPG 

در اخر ما طرفدارهای منصور هم همه کسانی که با منصور کار کردن رو دوس داريم براشون احترام قائليم و ادمهای عقده ای مثل حيدرزاده که بخواد به منصور چپ نيگا کنه چشاشو از کاسه در مياریم.

نکته های مهم:

۱.من خودم ميدونم بابک روزبه، بابک صحرايی و حيدرزاده قبل از منصور با خواننده های داخل ايران کار کردن ولی منظورم کارهای خارج از کشوره..اصولا من کارای داخل رو مفت هم گرون ميدونم و حسابشون نميکنم.پس نياين گير بدين اينا قبلش هم کار ميکردن.

۲.بی زحمت نياين کامنت بذارين که حيدرزاده گناه داره کوره فلانه..من اين حرفا حاليم نيست يه بار يه شکری خورد من تا اخر عمرش دقش ميدم و ترحم و اين حرفا هم سرم نميشه( خيلی دلت واسش ميسوزه بهش صدقه بده چشاشو عمل کنه تا منصور و ببينه باز چشاش در اد)

۳.عبارتهای خانم واه ومادام کوری و ... رو هم اگه يه موقع تو اين وبلاگ ديدين بدونين منظورم به همون حيدرزاده هستش.

۴.ديگه عرضی ندارم..بای بای23.gif07.gif

/ 15 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
marzieh

و بازم ميگم من احترام به افراد مختلف و از منصورياد گرفتم منصور انقدر برای مردم احترام قائله که اومده آخر ويدئو فقط بخاطرتو گفته با الهام از ترانه مريم حيدرزاده با اينکه فقط يه الهام بوده ولی منصور انقدر به اين مسائل احميت ميده که اينو آخر ويدئوش آورده يادمه تو يکی از مصاحبه هاش که ۴-۵ سال پیش بودگفت خيلی مردم داره و به اين مسئله خيلی اهميت ميده پس ما اگه منصور رو دوست داريم و عاشقشيم بايد رفتارمونم منصوری باشه .ببخشيد اگه از اين کامنت من ناراحت شدی ولی اين فقط نظر يه دوست بود ... موفق و منصوری باشيد

samin

رامين جان خوبه که به نظر و علايق ديگران احترام بذاريم منم منصوری نيستم اما به خودم اجازه نميدم بهش توهين کنم نه به خاطر کسی چون نميخوام شخصيتم و زير سوال ببرم / مريم ها چيز هايی رو ميبينن که من و تو نميبينيم با توهين به داريوش فقط خودت و ...... چون هيچکدوم( داريوش و مريم) حرفات و نميخونن دوست عزيز حرفات حماقت محض بود//// متاسفم

vida

منم هر چی رامين بگه به غير از استقلالی بودن قبول دارم :دی ....

vida

البته اينو بگم که من خودم قبل اينکه شعرای حيدرزاده رو خواننده هايی نظير منصور بخونن قبول نداشتم و اينکه کاست خودشم گوش داده بودم حال نکردم با دکلمه هاش اما به قول تو منصور به يه نون و نوايی رسوندش ... و انصافاً شعراش قشنگه البته وقتی که يکی عين منصور می خونتش ...

محمد ناصری

سلام رامين جان ... انقدر خودت خوب توضيح دادی که هيچ چيزی کم نداشت و من اصلا چيز خاصی به فکرم نمياد! عالی بود / دمت گرم.

**mohsen**

سلام... من نظر خانم نازنين رو قبول ندارم درسته که منصور يکی از بهترين خواننده های ايرانه..ولی بدون شک مريم حيدرزاده بزرگترين ترانه سرای معاصر ايرانه...ترانه سرايی که شعرهاش هم سبک داره هم روح و هم احساس..

Siamak

سلام ... خوبی ؟ آپ جلب و خوبی بود ... فقط يه سوال برای من مونده اونم اينه که تو گفتی قايق کاغذی صفحه ای داره که توش نوشته باشه از ايران ؟ راستش هر چی ميگردم هيچ جای اين آلبوم خبری از lyrics و این حرفا نیست ! حتی اون کاوری که تو اونلی منصور هست هم این اطلاعات رو نداره ! نمیدونم شاید جا افتاده یا همه افراد از ایران بودن ! همین دیگه ... در مورد حیدرزاده هم که خیلی صحبت کردیم ... فعلا ...

زهره

سلام رامين / من نميدونم واقعا چی بايد گفت !!! خوب من هم از مريم حيذرزاده اصلا خوشم نمیاد هیچ بدم هم مياد . ولی اصلا دوست ندارم که دربارش اين جوری حرف بزنم ... بهرحال اون هم يکی از بندگان خدا هست ... اون جوری هست که خدا صلاح ديده . اگر شخصی بد باشه که با حرفای ما خوب نميشه ... خوب هم باشه ما نميتونيم بدش کنيم . نمی دونم واقعا چی بگم؟؟؟ ... واقعا اگر کسی بیاد به "منصور"مون توهین کنه ما چی کار میکنیم؟؟؟ یادته یه نفر توی آپ هفته گذشته به منصور توهین کرد و ... چی شد ؟؟؟ جز اینکه خودش خراب شد؟؟؟؟؟.... نمیدونم / خوب امیدوارم موفق باشی ... بای.

setareh

سلام رامين جان.خوبی؟چقدر دلم تنگ شده بود واسه اينجا.قبلا يه سری به وبلاگ فقير فقرا ميزدی ولی الان؟(گريهههههههههههه).راستی من با اجازت لينکتو گذاشتم.اگه مشکلی بود بگو بردارمش.در ضمن اگه زحمتی نبود لينک منو با اسم*اعترافات قلبی شکسته*بزار.ممنونم.منتظرتما.سر بزن.موفق و*منصور*باشی.بای بای.(اومدی بايد تلافی دو تا پست قبلی هم که نظر نداده بودی رو در بياريا)

sara

سلام / خب بالاخره اونايی که معروف نيستن هم بايد يه جوری خودشونو بکشن بالا ديگه! حالا با کی بهتر و محبوبتر از منصور! / تازه حيدرزاده وقتی ديد که ديگه چند سالی از ماجرای فقط به خاطر تو گذشته دوباره برای اين که يه حرکتی کرده باشه تو مصاحبه ی بی بی سی حرف از منصور زد! گفت از آهنگ آرزومه خوشم مياد و سعی کردم که کينه ای که از منصور داشتمو بذارم کنار (يعنی : منصور جون خواهشا يه توجهی به من هم بکن!!! ) به هر حال چه ميشه کرد اينجوريه ديگه! / تا بعد / منصورته...