سلام

راستش نميدونم چی بگم...امروز يه حس خوبی دارم... درست يکسال پيش تو همچين روزی اولين اپديت وبلاگم رو با کمک ويدا  نوشتیم... ويدا خيلی به من کمک کرد يادمه اون اولا اصلا تو متن نوشتن هم مشکل داشتم يا حتی تو تایپ فارسی هم مشکل داشتم... يعنی اصلا از وبلاگ نويسی هيچی نميفهميدم. فقط دوس داشتم برای منصور عزيز که ارزش و احترامش برای من از يک خواننده بيشتره يه کاری انجام بدم.ميخواستم با ديوونه های منصور بيشتر اشنا بشم و تا جايی که بتونم در خدمتشون باشم. تو اين زمينه هم پيمان عزيز با سايت onlymansour باعث شدن که منم انگيزه م بيشتر بشه... اولش با چند تا والپیپر که با کمک ويدا برا onlymansour ساختيم شروع کرديم.بعد هم که تو پرشين بلاگ ريجستر شديم و mansourblue متولد شد. البته يه چی هم بگما اينکه چرا کلمه بلو رو پسوند اسم منصور قرار دادم هم خودش داستانی داره...همونطور که همتون تا حالا فهميدين من يه استقلالی ۱۰۰ آتيشه هستم... اولين بار هم من تو ورزشگاه حافظيه بازی استقلال - فجر ( ۳-۲ زديمشون) اهنگ ديوونه رو خوندم.بعد از اونجا بود که تو همه استاديومها فرياد ديوونه ديوونه به گوش ميرسيد.خلاصه اينجوری بود که وبلاگ ما شد منصور بلو و بعضی موقعها هم از استقلال مينويسم.ديگه همين ديگه.

Week27.JPG

الانم که يکسال گذشته هر چند به سرعت برق و باد گذشت اما کلی خاطرات خوش برام به جا گذاشت.اينکه با کلی دوست باحال مثل شما اشنا شدم. اونقدر هوای منو وبلاگمو داشتين که باعث شدين من نه تنها هيج وقت از نوشتن خسته نشم بلکه  هميشه با شوق و ذوق بيشتر بيام اپديت کنم و مطمئن باشم که شما حتما  مياين و برام حرفا و نظراتون رو ميگين. هيچی به اندازه کامنتها و امار کنتور وبلاگم که نشون ميدن شما سر زدين منو خوشحالم نميکرد.مرسی از اينکه هوامو داشتين از همتون ممنونم الانم که دارم دومين سال شروع فعاليت وبلاگمو شروع ميکنم ازتون نميخوام که بياين وبلاگمو ببينين چون ديگه مطمئنم که شما mansourblue رو دوس دارين و تنهاش نميذارين.

Concert2.jpg

فقط اينجا بايد اول از ويدا عزيز که منو از شروع کار وبلاگم همراهيم کرد و پام وايساد... اخه همونطور که گفتم اون اولا من هيچی حاليم نبود. والپیپرا با اون بود قالب وبلاگ با اون بود و... . ويدا ازت خيلی ممنونم.خيلی اذيتت کردم ميدونم ولی ببخش ديگه يه ويدا پرسپوليسيه يه رامين استقلالی ... نکته اشتراکشون تو خواننده های مورد علاقه شونه که ويدا منصور رو از من به ارث برده و من سلن ديون رو از ويدا. ( من از خارجيها از سلن ديون خوشم مياد.)

ديگه هم بايد از پيمان عزيز يه تشکر کنم که از اولش خيلی هوامو داشت... مثل يه برادر و دوست خوب... شايد براتون جالب باشه با وجودی که من عضو گروه onlymansour نبودم اما اگه خبر يا عکسی از منصور داشت به منم ميداد.همين الانشم داره واسم يه کاری انجام ميده که بی نهايت ازش ممنونم...راستش خودمم توقع نداشتم پيمان با اين همه کاری که رو سرش ريخته حاضر بشه برا من اينکارو بکنه. در مورد پيمان ديگه نميدونم چی بگم فقط اينو بگم که به اندازه منصور اونو دوس دارم و براش احترام قائلم.

يکی ديگه از دوستای ديگه م هم کيانوش عزيز وبمستر سايت only4mansour.com هستش که تو اين يه سال با هم اشنا شديم و به قول اسی خيلی با هم جوهريم... کيا عزيز خيلی به من لطف داره که نمونه ش هم اپلود فايلهايی هستش که تو هاست های مجانی امکانش نيست. کيا جان از تو هم بی نهايت ممنونم.

Mansour-Fans.JPG

وبلاگ نويسهای قديمی منصور مثل سارا و محمد و تازگيها حامد عزيز هم خيلی به من لطف داشتن... اونا تو جمعشون به گرمی از من استقبال کردن و منو تشويق و راهنمايی کردن...مخصوصا سارا عزيز که هر موقع اطلاعات يا نوشته های من ناقص يا اشتباه بود به من ميگفت... نيما و بهار عزيز هم که ديگه جای خود دارن... دوستای باحالم که تو وبلاگ kiss-me با همديگه کار ميکنيم... هنوز خيلی از بچه ها موندن که من از همشون ممنونم و اميدوارم بتونيم هوادارای خوبی برای منصور و دوستای بهتری برای خودمون باشيم تا بتونيم همچنان از منصور عزيزمون حمايت کنيم.يااسر عزيز هم از دوستای شادمهری من که هميشه به منو منصور عزيز لطف داشته...سيمين پرستو طناز و بقيه که ببخشين اگه اسمتون يادم نيست هميشه با افلاينها و کامنتها شون هوا داشتن...خلاصه از همتون ممنونم. پارسال که سال ۸۳ داشت شروع ميشد نميدونستم قراره تو اين سال اين همه دوست پيدا کنم.اميدوارم تو اين سال جديدی اين تعداد دوستام چند برابر بشن و اميدوارم منم بتونم بهتر و بيشتر در خدمتتون باشم و منصور هم همينطور البوم بده بيرون تا چش مکابيز در اد.( نميدونم چرا ولی حس ميکنم مکابيز داره از حسودی به منصور ميترکه)

خلاصه اينجوريا بود ديگه.اين بود حکايت وبلاگ ما... بازم ميگم مطمئنا اينجا اسم خيلی ها از قلم افتاده. از همتون معذرت ميخوام و تشکر ميکنم.

در اخر هم يه نکته جالب در مورد البوم فراری بهتون بگم که از ۹ اهنگ اين البوم شعر ۷ تا رو بابک روزبه سروده يکی هم بابک صحرايی يکی ديگه هم هما مير افشار. با اين حساب مسعود فردمنش که قرار بود تو اين البوم با منصور همکاری کنه نيست ( احتمالا اون اهنگی که حذف شده مال مسعود فردمنش هستش)

                            ديگه همينا فعلا عرض خاصی نيست. تا به زودی بای07.gif23.gif

 

 

/ 13 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
h@mEd

سلام / تبريک می گم ۱ سالگی وبلاگتون رو آقا نيما / به جرات می تونم بگم وبلاگت جزو ۵ وبلاگ برتر طرفداران منصور هست / ادامه بده ... / بازم منتظرتيم / ممنون / بای بای

bahar

سلام رامين جان اميدوارم وبلاگت ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰سال ديگه زنده باشه تبريک

مهناز

سلام رامين خوبم...چطوری؟...به به مبارکههههههههههههههه.....اميدوارم يه روزی تولد شونصد هزار سالگيه وبلاگ خوبت رو جشن بگیریم...از ويدای خوبم هم بسيار متشکرم....خلاصه که چييييييييی؟؟؟؟؟وبلاگت خيلی نامبر وانهههههههههههههه.......ممنونم و هميشه منتظرت....شاد باشی...تا بعد...

mehdi

خداحافظ.حتما سر بزن

milad

سلام عزيزم خوبی .... شناختی... منم وبلاگmans0ur الان با یک لینک جدید اومدم تولد وبلاگت مبارک.................... منصورته............

vida

سلام رامين .. می بينم که وبلاگ تو چند روزی از وبلاگ من بزرگ تره ...پس فردا بخواد بزرگيشو به رخ بچه ی من بکشه می زنمشا:دی... راستی يادش بخيرا ... چه دوران باحالی بود ...البته الان باحال تره اما شروعش هميشه يه طوری هيجان انگيزه ..يادته ميومدی می گفتی ويدا چقدر تو ويزيتور داری حالا تو ويزيتورات از مال من زدن بالا و سر به فلک کشيدن ... راستی مرسی که از منم ياد کردی ... قابل نداشت اون والپیپرايی که می ساختم برات ..راستی هميشه گفتم بازم می گم که نه قرمز و نه آبی هيچکدوم بين دوستی ما تفرقه نمی ندازن ... من خيلی خوشحالم که رامين از دوستای ديرينه ی منه ... هه يادته چطوری با هم آشنا شديم ؟ خيلی باحال بود ... يعنی می تونم با اطمينان بگم که رامين قديمی ترين و بهترين دوستمه ... دمت گرم رامين جان ..می بينم که وبلاگای جفتمون متولد شدن ... آقا من که کيک دادم پس کيک تو کو ؟ راستی اينجا بگير بگيره:دی... فراری گوشه گيره ... خدايی حال کردم با اين اهنگش ... خيلی باحال بود ... موفق باشی..ای شالله که وبلاگت ۱۲۰ سال عمر کنه ... البته سنشون که ۲ رقمی شد بعد تصميم می گيريم با هم ازدواج کنن يا نه:دی... شاد باشی

arash

به بلاگ منم سر بزنين بلاگ قشنگی دارين.

Siamak

يه سر فوری به من بزن قبل از اينکه خبر منو تو وبلاگای ديگه ببينی ... ميخوام داغ باشه ... سه تا آپديته هواست باشه

پویان جعفری

سلام بچه ها اينم يه گروپ جديد که يکی از دووستام زحمت ساختشو کشيده شما ميتونيد اول با عضويت دائم خود در سايت www.BiaTik.Com عضو شوید سپس با مراجعه به قسمت گروپ در بالای صفحه به گزینه Group کلیک کنید ~~~~> سپس به گروپ Mansour Music کلیک کنید ~~~~> سپس وارد شده گروپ Mansour Music می شوید دیگه لازم نیست برای عضویت یوسر ، پسورد وارد کنید فقط روی گزینه ((( Join Group ))) کلیک کنید ~~~~> حالا شما عضویت این گروپ هستید URL:www.BiaTik.Com خواهشن برا دووستاتون بفرستید با سپاس پویان جعفری

milad

سلام.. بابا رامين جون توکه بی معرفت نبودی يه سر بزن