دی ٩۱
اسفند ٩٠
مهر ٩٠
بهمن ۸٩
امرداد ۸٩
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
تیر ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
دی ۸٦
آبان ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳
بهمن ۸۳
دی ۸۳
آذر ۸۳
آبان ۸۳
مهر ۸۳
شهریور ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
   

Biography
Photos
Albums
Downloads
Tapesh Magazine
Javanan Magazine
Video - Media
Remix
Wallpapers
Concert Posters
Evenst
?Mansour Music Blocked

براي رهايي از فيلترينگ سايت منصور کليک کنيد

با عضويت در خبرنامه  از آخرين تغييرات و آپديت هاي وبلاگ با خبر شويد

Powered by WebGozar

 

Nasserhejazi.com :: The Official Website of Nasser Hejazi :: => Webmaster: Ramin

 

۱۳۸۳/۱٢/٢٠

 

سلام

راستش نميدونم چی بگم...امروز يه حس خوبی دارم... درست يکسال پيش تو همچين روزی اولين اپديت وبلاگم رو با کمک ويدا  نوشتیم... ويدا خيلی به من کمک کرد يادمه اون اولا اصلا تو متن نوشتن هم مشکل داشتم يا حتی تو تایپ فارسی هم مشکل داشتم... يعنی اصلا از وبلاگ نويسی هيچی نميفهميدم. فقط دوس داشتم برای منصور عزيز که ارزش و احترامش برای من از يک خواننده بيشتره يه کاری انجام بدم.ميخواستم با ديوونه های منصور بيشتر اشنا بشم و تا جايی که بتونم در خدمتشون باشم. تو اين زمينه هم پيمان عزيز با سايت onlymansour باعث شدن که منم انگيزه م بيشتر بشه... اولش با چند تا والپیپر که با کمک ويدا برا onlymansour ساختيم شروع کرديم.بعد هم که تو پرشين بلاگ ريجستر شديم و mansourblue متولد شد. البته يه چی هم بگما اينکه چرا کلمه بلو رو پسوند اسم منصور قرار دادم هم خودش داستانی داره...همونطور که همتون تا حالا فهميدين من يه استقلالی ۱۰۰ آتيشه هستم... اولين بار هم من تو ورزشگاه حافظيه بازی استقلال - فجر ( ۳-۲ زديمشون) اهنگ ديوونه رو خوندم.بعد از اونجا بود که تو همه استاديومها فرياد ديوونه ديوونه به گوش ميرسيد.خلاصه اينجوری بود که وبلاگ ما شد منصور بلو و بعضی موقعها هم از استقلال مينويسم.ديگه همين ديگه.

الانم که يکسال گذشته هر چند به سرعت برق و باد گذشت اما کلی خاطرات خوش برام به جا گذاشت.اينکه با کلی دوست باحال مثل شما اشنا شدم. اونقدر هوای منو وبلاگمو داشتين که باعث شدين من نه تنها هيج وقت از نوشتن خسته نشم بلکه  هميشه با شوق و ذوق بيشتر بيام اپديت کنم و مطمئن باشم که شما حتما  مياين و برام حرفا و نظراتون رو ميگين. هيچی به اندازه کامنتها و امار کنتور وبلاگم که نشون ميدن شما سر زدين منو خوشحالم نميکرد.مرسی از اينکه هوامو داشتين از همتون ممنونم الانم که دارم دومين سال شروع فعاليت وبلاگمو شروع ميکنم ازتون نميخوام که بياين وبلاگمو ببينين چون ديگه مطمئنم که شما mansourblue رو دوس دارين و تنهاش نميذارين.

فقط اينجا بايد اول از ويدا عزيز که منو از شروع کار وبلاگم همراهيم کرد و پام وايساد... اخه همونطور که گفتم اون اولا من هيچی حاليم نبود. والپیپرا با اون بود قالب وبلاگ با اون بود و... . ويدا ازت خيلی ممنونم.خيلی اذيتت کردم ميدونم ولی ببخش ديگه يه ويدا پرسپوليسيه يه رامين استقلالی ... نکته اشتراکشون تو خواننده های مورد علاقه شونه که ويدا منصور رو از من به ارث برده و من سلن ديون رو از ويدا. ( من از خارجيها از سلن ديون خوشم مياد.)

ديگه هم بايد از پيمان عزيز يه تشکر کنم که از اولش خيلی هوامو داشت... مثل يه برادر و دوست خوب... شايد براتون جالب باشه با وجودی که من عضو گروه onlymansour نبودم اما اگه خبر يا عکسی از منصور داشت به منم ميداد.همين الانشم داره واسم يه کاری انجام ميده که بی نهايت ازش ممنونم...راستش خودمم توقع نداشتم پيمان با اين همه کاری که رو سرش ريخته حاضر بشه برا من اينکارو بکنه. در مورد پيمان ديگه نميدونم چی بگم فقط اينو بگم که به اندازه منصور اونو دوس دارم و براش احترام قائلم.

يکی ديگه از دوستای ديگه م هم کيانوش عزيز وبمستر سايت only4mansour.com هستش که تو اين يه سال با هم اشنا شديم و به قول اسی خيلی با هم جوهريم... کيا عزيز خيلی به من لطف داره که نمونه ش هم اپلود فايلهايی هستش که تو هاست های مجانی امکانش نيست. کيا جان از تو هم بی نهايت ممنونم.

وبلاگ نويسهای قديمی منصور مثل سارا و محمد و تازگيها حامد عزيز هم خيلی به من لطف داشتن... اونا تو جمعشون به گرمی از من استقبال کردن و منو تشويق و راهنمايی کردن...مخصوصا سارا عزيز که هر موقع اطلاعات يا نوشته های من ناقص يا اشتباه بود به من ميگفت... نيما و بهار عزيز هم که ديگه جای خود دارن... دوستای باحالم که تو وبلاگ kiss-me با همديگه کار ميکنيم... هنوز خيلی از بچه ها موندن که من از همشون ممنونم و اميدوارم بتونيم هوادارای خوبی برای منصور و دوستای بهتری برای خودمون باشيم تا بتونيم همچنان از منصور عزيزمون حمايت کنيم.يااسر عزيز هم از دوستای شادمهری من که هميشه به منو منصور عزيز لطف داشته...سيمين پرستو طناز و بقيه که ببخشين اگه اسمتون يادم نيست هميشه با افلاينها و کامنتها شون هوا داشتن...خلاصه از همتون ممنونم. پارسال که سال ۸۳ داشت شروع ميشد نميدونستم قراره تو اين سال اين همه دوست پيدا کنم.اميدوارم تو اين سال جديدی اين تعداد دوستام چند برابر بشن و اميدوارم منم بتونم بهتر و بيشتر در خدمتتون باشم و منصور هم همينطور البوم بده بيرون تا چش مکابيز در اد.( نميدونم چرا ولی حس ميکنم مکابيز داره از حسودی به منصور ميترکه)

خلاصه اينجوريا بود ديگه.اين بود حکايت وبلاگ ما... بازم ميگم مطمئنا اينجا اسم خيلی ها از قلم افتاده. از همتون معذرت ميخوام و تشکر ميکنم.

در اخر هم يه نکته جالب در مورد البوم فراری بهتون بگم که از ۹ اهنگ اين البوم شعر ۷ تا رو بابک روزبه سروده يکی هم بابک صحرايی يکی ديگه هم هما مير افشار. با اين حساب مسعود فردمنش که قرار بود تو اين البوم با منصور همکاری کنه نيست ( احتمالا اون اهنگی که حذف شده مال مسعود فردمنش هستش)

                            ديگه همينا فعلا عرض خاصی نيست. تا به زودی بای

 

 

رامین - ۳:۱٥ ‎ب.ظ

Copyright 2004 - 2006 Mansour Blue Weblog All Right Reserved  - Design and Edite Template by Ramin Yassin