دی ٩۱
اسفند ٩٠
مهر ٩٠
بهمن ۸٩
امرداد ۸٩
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
تیر ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
دی ۸٦
آبان ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳
بهمن ۸۳
دی ۸۳
آذر ۸۳
آبان ۸۳
مهر ۸۳
شهریور ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
   

Biography
Photos
Albums
Downloads
Tapesh Magazine
Javanan Magazine
Video - Media
Remix
Wallpapers
Concert Posters
Evenst
?Mansour Music Blocked

براي رهايي از فيلترينگ سايت منصور کليک کنيد

با عضويت در خبرنامه  از آخرين تغييرات و آپديت هاي وبلاگ با خبر شويد

Powered by WebGozar

 

Nasserhejazi.com :: The Official Website of Nasser Hejazi :: => Webmaster: Ramin

 

۱۳۸۳/۸/٢۱

 

سلام دوستان

ماشالله از بس اخبار و اطلاعات راجع منصور دارم مجبورم تند تند اپ کنم... اين از يه طرف حرفها و صحبتهای اين دوستمون  علی هم از يه طرف ديگه... اول از اخبار شروع ميکنيم.

MANSOUR Live in Concert

Bahrain

اين از کنسرت ۱۵ نوامبر منصور عزيز در بحرين... اين اهنگی هم که الان دارين ميشنوين اهنگ فقط بخاطر تو هستش که منصور تو کنسرت قبليش تو بحرين حونده... حالشو ببرين.

ديگه هم اينکه گفته های آقای شهيار قنبری رو بصورت MP3 ميذارم که دانلود کنين تا خودتون از زبون خودش همه چيزو بشنوين.

...::: S h a h y a r   G h a n b a r i :::...

گفتار شهيار قنبری (اسطوره تراته) در مورد منصور

--> D o w n l o a d <--

Special Thansk to onlymansour.com

يه مسئله ديگه هم تقليد چند تا خواننده درپيت داخل ايران از اهنگای منصور ه که هم پيمان رو سايت تو ضيح داده هم سارا و محمد رو بلاگاشون راجع به اين موضوع اپ کردن... خودتون برين از سايت يا بلاگ اونا بخونين تا بدونين قضيه چيه؟.... واقعا ادم چقدر بد بخت باشه که از خودش هيچ هنری نداشته باشه بياد از کارهای ديگران مث منصور تقليد کنه... خاک بر سرشون.

حالا بريم سر مسئله علی آقا و حرفاشون.. علی اقا داشته باش

در مورد شهيار قنبری من منظورم تعريف و تمجيد ايشون از منصور نبود که شما اومدين انتقادات ايشون رو برا من گذاشتين..  من منظورم بيشتر اون حرفاست که با قرمز نوشتم... يه بار ديگه بخون خودت ميگيری از اين گذشته آقای شهيار قنبری چه ما بخوايم چه نخوايم چه خوشمون بياد چه نياد يکی از بزرگترين ترانه سراهای ماست..شايد به جرات بشه گفت بهترين ترانه سرا... حالا ايشون از اهنگ بد اخلاق و نازک نارنجی خوششون نيومده يک نظر کاملا شخصی و اگه مشکلی دارن و ايرادی ميبينن با بابک روزبه شاعر اين دو ترانه حرف بزنن... مسئله منصوره که از اين دو ترانه خوشش اومده و به دل ما که طرفداراش هستيم نشسته... اين يک طرف قضيه اگه از يک بعد ديگه هم بخوايم بگيم اقای شهيار قنبری اگه از نازک نارنجی خوشش نيومده پس چرا تو همين البوم زندگی ايشون اهنگ خودی( اره خودشه) رو دادن منصور بخونه.. مگه نميديدن منصور داره با خوندن اهنگ نازک نارنجی از دست ميره؟ پس چرا خودش شعرشو داد منصور؟ مگه ميخواست خودش هم با منصور از دست بره؟ در هر صورت من خواستم اينو بگم شمايی که ميگی منصور و شادمهر و شهياد و ... در حد و اندازه های داريوش، سياوش قميشی ،ابی، ليلا مهستی و گوگوش و ... نيستن يک حرف الکی و خنده داره... ما قبول داريم سياوش يکی از نوابغ موزيک پاپ ايرانه ابی به همچنين ليلا و مهستی و گوگوش به تعريف امثال من و شما نيازی ندارن اما همين سياوش برای منصور اهنگ عشق اتشی رو ميسازه... ليلا و مهستی البومشون رو ميدن شادمهر که يک جوونه اما با تجربه و موسيقی رو درک ميکنه اهنگسازی بکنه گوگوش بانوی آواز ايران دو البوم رو ميده مهرداد اهنگسازی بکنه با مهرداد در ۴ - ۵ اهنگ همصدايی ميکنه يعنی کاری که با يکی ديگه از خواننده های بزرگ ايران ميکرد (مرحوم فرزين) .... پس ببنين همه خواننده های با سابقه و با اعتبار دارن به سوی موسيقی روز دنيا پيش ميرن به جوونا اعتقاد و اعتماد دارن...  واز سوی ديگه سياوش قميشی با اون سبک خاص وصدای خودش مياد از البوم نقاب سبکش رو عوض ميکنه و اهنگ ميلاد رو با حال و هوای تکنو ميخونه و چقدر هم موفق ميشه ... در البوم بی سرزمين تر از باد به همبن ترتيب... نزد جوونا محبوب تر از هميشه ميشه... ابی به همين ترتيب. ابی با اون صدا و حال و هوای خودش اهنگ شب نيلوفری و اگه اسمشو درست بگم کابوس ( کابوس رفتنت بگو از لحظه های من بره) با سبکو حال و هوای تکنو و جوون پسند ميخونه ... ليلاو مهستی و گوگوش هم که توضيخ دادم... ولی داريوش نه؟ هنوز تو همون خال و هوای ۲۰ - ۲۵ سال پيش خودشه.بابا چقدر از بدبختی خوندن.. يه بار هم بيا از اميد و شادی بخون

حرف شما هم اينکه منصور به تنهايی کنسرت نميذاره و مجبوره با خواننده های ديگه کنسرت بذاره تا بوسله اونا مردم اهنگای اونم گوش بدن يه حرف پوچ و بی اساسه... اگه مردم ميرن صدای سياوش رو گوش بدن بايد اهنگ عشق اتشی که از ساخته های سياوشه هم گوش بدن... اگه بابک بيات بزرگترين اهنگسازه ايران برای ابی  اهنگ ساخته برای منصور هم ساخته  خودش از ايران با بابک صحرايی(ترانه سرای مقيم ايران) اهنگ ترانه بی ترانه رو ميسازه و ميفرسته در صورتی که داريوش بايد بياد بهش التماس کنه که برا اونم اهنگ بسازه... پس ببين اگه سياوش ، ابی گوگوش و ... بزرگن( که هيچکس در اون شک نداره) منصور و شادمهر و ... هم در اين راه قدم گذاشتن و چه استوار و محکم رو به جلو حرکت ميکنن حتی در بعضی جاها از بعضی ها جلو هم افتادن... اميدوارم تونسته باشم تا حدودی روشنت کنم. تو هم دست از سر داريوش بردار... داريوش دلش برای من و تو و ايران ما نسوخته... يادمه وقتی ابی حاضر نشد تو کنسرت مشترکش با داريوش در دبی اهنگ خليجش رو بخونه چه خرفهايی راجع به ابی زد. اينو ديگه خودت بهتر از من ميدونی.اون از اينکه ابی اهنگ نخونده ناراحت نبود بلکه از ابن ناراحت بود که کنسرت برکزار نشده و نتونسته پول جمع کنه... تازه از همه اينا گذشته داريوش اصلا صداش به درد خوانندگی نميخوره... اگه چهارتا پيرمرد طرفدارشن واسه شعرهای سياسيشه.. همين.. نه از موزيک چيزی سر در مياره نه از چيز ديگه ای... شاهکار بينش پژوه اگه يه حرف درست زده باشه اونم اينه که گفته صدای داريوش و بدلهای مسخره تر از خودش (خشايار اعتمادی و ياور اقتداری )شبيه ماموته

(صداتو کلفت کن بنداز تو گلوت... تا بشه يه جورايی مثل ماموت)تازه داريوش اگه ادم بود يکی مثل مهران غفوريان( بهروز خالی بند) اداشو در نمی اورد.(ديگه توی وان حموم نميخوام گريه کنم.. پشمک و باقلوا رو دو تا با هم بخورم)

اما حالا در مورد اون سئوالات که کردی به ترتيب برات جواب ميدم.

۱. خودت که ميدونی من اصلا از داريوش خوشم نمياد(بهتر بگم بدم مياد) پس نه اسم اهنگاشو ميدونم نه ميدونم تو کدوم البومشه ولی تحقيق ميکنم سعی ميکنم پيداش کنم و بهت جواب بدم. فقط اينو بگم يه ويدئو قديمی بود. من صحنه هايی از ويدئوش رو  يادمه. اين از اين

۲. من منظورت رو از اعمال منصور در فيلم امريکای زيبا متوجه نشدم. ولی اگر بدترين کارها رو هم بکنه نظير همين تزريق مواد بايد اينو يادت باشه که اونجا منصور بازيگره داره در نقش کسی ديگه بازی ميکنه مثل يک بازيگر که در بازی يک ادم منفی و در زندگی اصلی خودش اما در موزيک ويدئو اونجا طرف خودشه... منصور منصوره داريوش هم داريوشه... داره اهنگ ميخونه فيلم که بازی نميکنه. اميدوارم بتونی اينا رو از هم تفکيک کنی...يعنی فيلم و اهنگ دو مسئله جدا از همه.... با تمام اين حرفها من که از منصور اعمال بدی نديدم. اگه تو صحنه خاصی مد نظرته بگو تا جوابتو بدم.

۳.اين که منصور به چه جرمی به زندان افتاده مهم نيست...اين جرم ميتونه به هر دليل باشه منصور ميگه اينجا به هر دليل افتادين زندان باهاتون بد رفتار ميکنن. فهميدی... يعنی صد رحمت به زندانهای خودمون.

۴. اخه تو چرا اينقدر ساده ای؟ اون اگه ميگه امريکای زيبا يعنی به نظر منو تويی که تو ايرانيم زيباست... بهتر بگم منظورش اينه که امريکا مار خوش خط و خاله. از دور قشنگه... اصلا فکر نميکردم نگيری موضوع امريکای زيبا و ويدئو آزادی هر دو در يه مورده... هر دو ادامه همديگه ان... هر دو مکمل همديگه ن.... اصلا منصور واسه همين کارگردانی ويدئوش رو داده بابک شکريان.اون لينک مربوط به تبليغ کنسرت داريوش هم ديدم کلی به قيافه ش خنديدم... اس اس هم که باخته بود اون عکس باعث شد کلی روحيه م عوض شه.. اگه بازم هست بده.

يه جای ديگه هم گفتی منصور گفته خواننده مورد علاقه ش داريوشه خواستم خدمتت عرض کنم اصلا هم اينطور نيست. خواننده مورد علاقه اون معين و هايده هستش. حتی با خانم مهستی بازخوانی اهنگ شب عشق رو به ياد هايده عزيز خوندن... معين هم که علاوه بر اينکه خواننده مورد علاقه شه يکی از بهترين و صميمی ترين دوستاشه... نميدونستی بدون.

در آخر هم مصاحبه بابک شکريان با تلويزيون تپش رو ميذارم.. هم در مورد  امريکای زيبا هم ويدئو آزادی توضيح داده... حرفای منو که خوندی حالا حرفهای خود کارگردنش رو هم بشنو.. شايد روشن شی؟

<--Interview with Babak Shokrian in TAPESH TV-->

<<..about Mansour's Movie and AZADI music video...>>

Interveiw with Babak Shokrian

--> D o w n l o a d <--

خب ديگه اميدوارم تونسته باشم حرفامو بهت فهمونده باشم... فعلا بای بای بروبکس

رامین - ٩:٢۱ ‎ب.ظ

Copyright 2004 - 2006 Mansour Blue Weblog All Right Reserved  - Design and Edite Template by Ramin Yassin