دی ٩۱
اسفند ٩٠
مهر ٩٠
بهمن ۸٩
امرداد ۸٩
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
تیر ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
دی ۸٦
آبان ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳
بهمن ۸۳
دی ۸۳
آذر ۸۳
آبان ۸۳
مهر ۸۳
شهریور ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
   

Biography
Photos
Albums
Downloads
Tapesh Magazine
Javanan Magazine
Video - Media
Remix
Wallpapers
Concert Posters
Evenst
?Mansour Music Blocked

براي رهايي از فيلترينگ سايت منصور کليک کنيد

با عضويت در خبرنامه  از آخرين تغييرات و آپديت هاي وبلاگ با خبر شويد

Powered by WebGozar

 

Nasserhejazi.com :: The Official Website of Nasser Hejazi :: => Webmaster: Ramin

 

۱۳۸٤/۱۱/۱٠

 

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴

بچه ها سلام

ميدونم باز يکی دو روز دير شده ولی شما به روم نيارين ديگه ولی باور کنين تو اين چند روزه هم خبر خاصی از منصور نبود. اين کمپانی Concerto هم که شورشو در اورده ديگه...نه به اون کنسرتهای لاس وگاس که خودشونو جر دادن از بس تبليغ کردن...نه به اين کنسرت منصور که انگار نه انگار...همين کنسرت ۲۸ ژانويه هم من پدرم در اومد تا خبرشو گير اوردم.حالا منصور که احتياج به تبليغ نداره ولی حال ميده هی اهنگاشو پخش کنن.به هر حال کنسرت ۲۸ ژانويه نيويورک هم گذشت و فعلا هم خبر خاصی از منصور نيست.

خب حالا هم که خبر خاصی از خود منصور نيست يه خبر توپ از MANSOURTV بهتون بدم که الان اپ شده اونم با البوم کامل کنسرتهای هلند و ونکوور و مصاحبه نصويری با منصور عزيز..الان ياسر اينا رو، رو Home Page اول سايت گذاشته و راحت ميتونين ببينين و ديگه لود شدن اون فلش نميخواد( البته برای ديدن عکسهای هلند ميخواد اما عکسهای ونکوور نه) پس:

More Photos and Interveiw from Holland and Canada Concert in:

www.mansourTV.com

------------------------------------------------------------------------

خب حالا که فعلا خبر خاصی از منصورمون نيست بذارين در مورد يه مسئله جالب براتون حرف بزنم. نميدونم دقت کردين يا نه اما منصور گل ما جز اولين نفراتی بود که با شاعرا و موزيسين هايی که داخل ايران هستند کار کرد. يا بهتر بگيم اولين نفری بود که اين جسارت رو به خرج داد و بدون توجه به سياست و اين حرفا در کاور البومها اسم اشخاص رو اورد.

بعد از عبدی يمينی که برا خودش نسبتا اسم و رسمی داشت، منصور در البوم قايق کاغذی برای اولين بار از شاعرا و اهنگسازای داخل کشور در کاراش استفاده کرد. متاسفانه به درخواست خود اونا منصور اسمشونو در کاور اين البوم نياورده اما تا جايی که من ميدونم اهنگ جاودانه پرنده های بی وطن از کارهای بابک بيات هستش.متاسفانه منم مثل شما اسم شاعر رو نميدونم البته تحقيق کردم اسم يه نفر رو بهم گفتن اما هنوز مطمئن نشدم.

بعد از قايق کاغذی که در کنار اسم بعضی از اهنگها کلمه ( از ايران) به چشم ميخورد منصور در البوم فقط بخاطر تو برای اولين بار اسم مريم حيدرزاده رو مطرح کرد. اونم بخاطر کاری که مريم حيدرزاده نکرده بود.شعری که پاکسيما اونو سروده بود ( با الهام از ترانه مريم حيدرزاده) ولی به هر حال در اين قضيه بيش از اينکه پاکسيما مطرح بشه حيدرزاده مطرح شد. اخه تا اون موقع کسی تو ايران نميدونست ماهواره چيه که بخواد با يه تلفن به يه شبکه تلويزيونی بتونه با خواننده مورد علاقه ش حرف بزنه حالا چه برسه که بخواد طرفی که تو ايرانه شعرو اهنگشو بفرسته اونور و اسمش در کنار اسم خواننده های اونور باشه اونم خواننده ای مث منصور...ولی حيدرزاده خيلی زرنگ بود تو اين قضيه..اون که از اين کار خوشحال بود واسه اينکه تابلو نشه تو همه مصاحبه هاش اين مسئله رو عنوان ميکرد و هی گير ميداد که منصور اين کارو بی اجازه ورداشته و من راضی نيستم و اين حرفها...در اصل اين حرفها برای بازار گرمی بود و اينکه بابا درسته کورم کچلم يه وريم ولی به خدا وجود دارم.ببينين يه خواننده مثل منصور و يه ترانه سرا مث پاکسيما از کار من الهام گرفتن. درسته ناقصن ولی بدين منصور و پاکسيما براتون درستش ميکنن...خلاصه ديگه جونم براتون بگه که خانم حيدرزاده رو اين قضيه حسابی معروف شد. يعنی تا اون موقع ايشون فقط دو تا کتاب در حد ياسمنگولا و شعرای بگوری بيرون داده بود و چهارتا نسخه اونم که فروش رفت بيشتر بخاطر حس ترحم مردم بود. ولی بعد از اينکه از طريق منصور معروف شد و به نون و نوايی رسيد همه خواننده ها فکر کردن يارو تحفه ای هستش و کسايی مثل سامان و نيما رفتن خزعبلاتشو خوندن بلکه اونا هم به نون و نوايی برسن( مسافر نيما و شمعدونيا و نامه سامان) ولی زهی خيال باطل..اون احمقا ( سامان و نيما) نميدونستن که فقط بخاطر تو منصور کار پاکسيماست نه حيدرزاده...خوشبختانه طعم گس شکست هم چشيدن..نيما که گورشو گم کرد تا چند سالی معلوم نبود کجاست سامان هم که در اولين قدم از شرکت ترانه اخراج شد و اومد دبی تو کاباره های ۳۰۰ - ۴۰۰ نفره برنامه اجرا کنه....الانم اگه ميبينين کاهو يا هنگامه يا باز همين نيما اومدن رو کار بخاطر رامين زمانی هستش( حيف که اسمش مث خودم رامين هستش و الا ميدونستم چه جوری از خجالتش در بيام) حالا عرض ميکنم به دو دليل:۱. شما ميتونين امار فروش البومهايی که حيدرزاده توش شعر گفته رو ببينين. البومهای خشايار اعنمادی که هميشه خدا با شکست مواجه ميشه( حالا داريوش که اوريجنالشه چيه که اين کپيش چی باشه اونم با شعر خانم واه) يا البوم ساز مخالف کبيری يا يکی از اون کله گنده هاش مث مهستی که با اين البوم اخرش ابروی خودشو هايده رو با هم يه جا برد ( از خدا خواسته رو ميگم) و دليل دومش اينکه تو اون کارايی که از حيدرزاده به اصطلاح گل ميکنه همين رامين زمانی ميشينه خودش شعرا رو درست ميکنه. اگه دکلمه های خود حيدرزاده با اونايی که کاهو اينا وهنگامه خوندن رو مقايسه کنين ميبينين که حيدرزاده از شعرو شاعری هيچی سرش نميشه و تو وزن و رديف و قافيه همه چی مشکل داره...فقط بايد حرف اخر هر مصرع با مصرع بعدی يکی باشه ( منم واسه خودم اديبی هستما..بابا اديب بابا استاد بابا حيدرزاده کش)

خب اينم از حيدرزاده..البته کسايی مثل بابک روزبه و بابک صحرايی هم در اصل از طريق منصور معروف شدند اما اين دو بابک کجا و حيدرزاده کجا...بابک روزبه و صحرايی اونقدر جنتلمن اقا و قدرشناس هستند که هميشه تو همه مصاحبه هاشون از منصور تشکر و قدردانی ميکنن و خودشونم ميدونن که اگه الان بابک روزبه به عنوان ترانه سرا غير از منصور داره واسه شهياد و امراه و ... شعر ميگه همگی بعد از کار با منصور بوده..بابک صحرايی هم همينطور الان اون بعد از ترانه بی ترانه و دروغگو منصور بود که تونست واسه خودش اسمی دست و پا کنه الان برا شماعی زاده و ... شعر بگه ( بابک جان حيف شعر تو حالا صدای شماعی زاده چيه که بخواد اون بخونه...<< يه دختر دارم شاه نداره>>تيریپ خود شماعی زاده بخونين)

اينم تصوير بابک صحرايی

اينم دستخط و امضای بابک صحرايی که چند وقت پيش برای منصور وطرفداراش نوشت و پيمان هم رو سايت گذاشت

 

در اخر ما طرفدارهای منصور هم همه کسانی که با منصور کار کردن رو دوس داريم براشون احترام قائليم و ادمهای عقده ای مثل حيدرزاده که بخواد به منصور چپ نيگا کنه چشاشو از کاسه در مياریم.

نکته های مهم:

۱.من خودم ميدونم بابک روزبه، بابک صحرايی و حيدرزاده قبل از منصور با خواننده های داخل ايران کار کردن ولی منظورم کارهای خارج از کشوره..اصولا من کارای داخل رو مفت هم گرون ميدونم و حسابشون نميکنم.پس نياين گير بدين اينا قبلش هم کار ميکردن.

۲.بی زحمت نياين کامنت بذارين که حيدرزاده گناه داره کوره فلانه..من اين حرفا حاليم نيست يه بار يه شکری خورد من تا اخر عمرش دقش ميدم و ترحم و اين حرفا هم سرم نميشه( خيلی دلت واسش ميسوزه بهش صدقه بده چشاشو عمل کنه تا منصور و ببينه باز چشاش در اد)

۳.عبارتهای خانم واه ومادام کوری و ... رو هم اگه يه موقع تو اين وبلاگ ديدين بدونين منظورم به همون حيدرزاده هستش.

۴.ديگه عرضی ندارم..بای بای

رامین - ٦:٠۱ ‎ب.ظ

Copyright 2004 - 2006 Mansour Blue Weblog All Right Reserved  - Design and Edite Template by Ramin Yassin